Naše historie

Vítejte na webových stránkách Centra pro zdravotně postižené Karlovarského kraje, o.p.s. Jsme nevládní neziskovou organizací Poradenství pro zdravotně postižené - CZP Karlovarského kraje působící v Karlovarském kraji se svými stálými pobočkami v Karlových Varech, Sokolově a Chebu. Poskytujeme především ambulantní služby a terénní sociální služby seniorům a zdravotně postiženým bez rozdílu věku. K nejvýznamnějším bezplatným službám patří odborné sociální poradenství, kde Vám pomohou nejen naši sociální pracovníci, ale i spolupracující právníci, psychologové a další odborníci.

Nejdůležitější placenou službou jsou služby osobní asistence. Tato služba je poskytovaná zdravotně postiženým osobám a seniorům, kteří potřebují pomoc druhé osoby, aby mohli žít samostatným, důstojným a plnohodnotným životem ve svém domácím přirozeném prostředí. Službu zajišťují zkušení pracovníci v sociálních službách. Centrum pro zdravotně postižené Karlovarského kraje, o.p.s. dále disponuje velmi dobře vybavenou půjčovnou kompenzačních a rehabilitačních pomůcek a zajišťuje prodej zdravotních pomůcek.

Pro těžce pohyblivé občany zajišťujeme individuální přepravu upravenými vozidly Citroen Berlingo nebo Ford Tourneo. Dále zajišťujeme zprostředkování práce pro zdravotně postižené, nabízíme služby agentury práce a sociálně aktivizační služby – pořádáme kurzy práce na PC, ples zdravotně postižených (a nejen pro ně), zájezdovou činnost a mnoho dalších aktivit. V neposlední řadě je to i nabídka veřejného internetu včetně barevného tisku a kopírovacích prací.

Přihlaste se k odběru novinek