AKTUALITY

OZP vyřídí v Karlových Varech vše na jedné adrese


25.říjen 2017

Klienti Úřadu práce ČR, kteří mají zdravotní postižení, vyřídí od pondělí 30. 10. 2017 v Karlových Varech veškeré záležitosti spadající do kompetence ÚP ČR na jednom místě. Nově jim bude Oddělení příspěvku na péči a dávek osob se zdravotním postižením (OZP) k dispozici na Kontaktním pracovišti ÚP ČR v ulici Závodní 385/98 (kancelář č. 101), kde sídlí i zdejší krajská pobočka ÚP ČR.

Provoz Oddělení příspěvku na péči a dávek OZP Kontaktního pracoviště ÚP ČR v Karlových Varech, které funguje v přízemí budovy Oblastního inspektorátu práce pro Plzeňský a Karlovarský kraj na adrese Svahová 24, skončí v pátek 27. 10. 2017.

„Tímto krokem se snažíme lidem se zdravotním postižením maximálně ulehčit osobní komunikaci s Úřadem práce ČR. S ohledem na jejich zdravotní stav a také potřeby došlo k úpravě prostor tak, aby jimi mohli přicházet bez obtíží a byly jednoduše dostupné,“ shrnuje pověřená ředitelka Krajské pobočky ÚP ČR v Karlových Varech Alice Kalousková.

Pracoviště Oddělení státní sociální podpory a dávek pěstounské péče Kontaktního pracoviště ÚP ČR v Karlových Varech bude i nadále klientům k dispozici v 1. patře budovy Oblastního inspektorátu práce pro Plzeňský a Karlovarský kraj na adrese Svahová 24.

Kateřina Beránková, tisková mluvčí ÚP ČR

 

OZP vyřídí v Karlových Varech vše na jedné adrese

Menu

EU Operační program zaměstnanost
Půjčovna pomůcek


Podporují nás
Děkujeme


Anketa

Používáte Facebook?© Všechna práva vyhrazena 20.09 2018